ورود

دپارتمان IT-ICT و مهندسی شبکه

عناوین

معرفی دپارتمان تربیت متخصص شبکه آماده به کار دوره آموزشی کارآموزی حرفه‌ای مهندسی شبکه مایکروسافت با انجام پروژه‌های شغلی عملی موردنیاز بازارکار (جایگزینی برای معضل نداشتن سابقه کارموقع استخدام) تربیت متخصص امنیت آماده به کار Microsoft: ▼ Cisco: ▼ Micro TIC: ▼ Comp TIA: ▼ LPI: ▼ IT Security & IT Management Course: ▼ تولید محتوای دیجیتال سخت افزار تقویم آموزشی دوره‌ها

معرفی دپارتمان

از حدود یک دهه قبل به دلیل خاصیت ذاتی علوم IT و ICT مدیران ارشد سازمانها، ادارات و شرکتهای پیشرفته متوجه شدند که فارغ التحصیلان دانشگاهها و حتی کارمندان سابقی که سالیان متمادی در سیستم های موجود به صورت یکنواخت و روتینی کار کرده اند قادر به طراحی سیستم های جدید یا پشتیبانی از آنها نیستند و حتما باید به صورت دوره ای مطابق با آخرین فن آوریهای روز آموزش داده شوند و بحث مدارک بین المللی که در آن زمان اعتبار یافت، معیار محک و سنجش کارکنان و متخصصانی شد که لزوم به روز کردن اطلاعات و دانش فنی خود را حس کرده بودند.
شکاف عمیق پیش آمده بین جایگاه ICT و IT در جهان و وضعیت فعلی آن در کشور، دولت را به بازنگری کل طرحهای گذشته و تدوین سیاستهای کلان جدید مجاب نمود. نتایج این تحقیقات و بررسیها به صورت طرحهای بزرگی در سطح وزارتخانه ها تدوین و به اداره ها و سازمانها ابلاغ گردید. و مراحل اجرائی آنها نیز در دهها اداره و سازمان شروع شده است لذا اطلاعات کلیه متخصصین علوم IT در هر سطحی که باشند باید کامل بروز بوده و آنها را قادر سازد تا از سیستم های موجود بیشترین بهره وری را تولید نمایند.
مجتمع فنی تبریز که به عنوان اولین برگزار کننده دوره های بین المللی IT و ICT در شمالغرب کشور شناخته می شود در نظر دارد مانند سالیان گذشته بتواند در فرهنگ سازی برای آموزش دوره های بین المللی قدمهای مؤثری بردارد.

شبکه-تبریز
  تعداد افراد حاضر: 119       تعداد بازديد امروز: 8992       تعداد بازديد ديروز: 14043       تعداد بازديد ماه: 186997       تعداد بازديد ماه گذشته: 246133       تعداد بازديد كل: 31463133