ورود

مهارت های دیپلم کاردانش

معرفی دپارتمان

آندسته از افرادی که متقاضی دریافت دیپلم کاردانش هستند و تاکنون موفق به اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش نشده اند، می توانند با گذراندن 54 واحد عمومی در آموزش و پرورش و 42.5 واحد مهارتی در مجتمع فنی تبریز مبادرت به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش در مقطع کاردانش نموده و بدون اینکه نیاز به گذراندن دوره پیش دانشگاهی داشته باشند وارد کلیه دانشگاه ها شده و در رشته دلخواه خود ادامه تحصیل بدهند.
در اینجا مطالب کامل و مفیدی درباره دوره های کاردانش مجتمع فنی تبریز و بطور کلی نحوه اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش (دیپلم کاردانش) برای کسانی که به هر دلیل نتوانسته اند دیپلم خود را بگیرند دیپلم خود را بگیرند آورده شده که توجه شما را به آن جلب می کنیم.
دوره های دیپلم کاردانش در مجتمع فنی تبریز بسیار سریع ، با شهریه مناسب و امکان تقسیط و همچنین برگزاری کلاس ها در ساعت و روزهای متنوع و البته بسیار با کیفیت برگزار می شود.
دوره های مهارتی دیپلم کاردانش در مجتمع فنی تبریز به عنوان قویترین پایگاه آموزش و تجارت الکترونیک در شمالغرب کشور تا 5.42 واحد مهارتی در رشته های حسابداری ، امور اداری ، کامپیوتر ، نقشه کشی سازه و نقشه کشی صنعتی با زمان کوتاه برگزار می شود.
در حال حاضر واحد های مهارتی دیپلم کاردانش در قالب مجموعه هشتم و نهم آموزش و پرورش ارائه می شوند.
مدرسان و مربیان دپارتمان کاردانش سالها در این حوزه فعالیت داشته و از نحوه آمادگی دانشجو برای امتحانات و قبولی اطلاعات و تجربه کامل و کافی دارند.
اکثریت مربیان در کارگروه های مختلف طرح نمونه سوالات و آزمون سابقه فعالیت دارند.
تعداد واحد ها مواد درسی :
برنامه درسی شاخه کاردانش برای دستیابی به صلاحیت های موردنظر شامل 96 واحد درسی که 30 تا 40 درصد آن به آموزش های نظری و 60 درصد تا 70 درصد آن به آموزش های عملی در کارگاه های مجهز به تجهیزات جدید و انجام طرح های کسب و کار (کارآفرینی) و کارورزی اختصاص یافته است.
●دروس عمومی 49 واحد
●دروس انتخابی 4 واحد
●دروس مهارتی حداقل 20 و حداکثر 43 واحد
چنانچه دوره مهارتی یک رشته مهارتی کمتر از 43 واحد باشد. دروس مذکور با تعداد لازم از واحدهای درسی زیر تکمیل می شود.
●کارورزی 4 واحد
●کارورزی 2 واحد
●ایمنی کار و بهداشت 2 واحد
●قانون کار 1 واحد
●دروس اختیاری (مهارت های هم خانواده و دروس تخصصی و دروس عمومی سایر شاخه ها) حداکثر 14 واحد

  تعداد افراد حاضر: 263       تعداد بازديد امروز: 13631       تعداد بازديد ديروز: 17151       تعداد بازديد ماه: 225357       تعداد بازديد ماه گذشته: 259074       تعداد بازديد كل: 237588154