ورود

تربیت متخصص شبکه آماده به کار

196

مبلغ :

تخفیف:

مبلغ برای شما:

71,150,000 ریال

0 ریال

71,150,000 ریال

ثبت نام
تاریخ و زمان شروع :
1400/06/20
ساعت15:30
روز و ساعات برگزاری:
روز های زوج 15:30 الی 17

تربیت متخصص شبکه آماده به کار

هدف مجتمع فنی تبریز برای دوره‌های آموزشی :

hadaf
نام دوره آموزشی
تربیت متخصص شبکه آماده به کار
ساعت
314 (157 جلسه 1/5 ساعته)
شهریه (ریال)
71,150,000

هدف:

انتخاب یک مسیر شغلی مشخص و کسب مهارت‌های مورد نیاز آن کار ساده‌ای نیست و سردرگمی‌های خاص خود را دارد. سابقه بیست ساله ما در حوزه آموزش باعث تدوین دوره‌های اشتغال محور شده است. این دوره‌ها با هدف تعیین مسیر شغلی شکل گرفته است و در پایان دوره دانشجویان تمام مهارت‌های لازم برای ورود به بازارکار آن حوزه را در اختیار خواهند داشت.
افرادی که در ابتدای راه کسب دانش در حوزه‌های تخصصی فناوری اطلاعات هستند، با وجود تعداد زیاد مدارک و دوره‌ها، در انتخاب درست مسیر شغلی و توالی گذراندن دوره‌های مرتبط با آن دچار سردرگمی می‌شوند.
دوره تربیت متخصص شبکه آماده به کار با هدف آموزش «متخصصان شبکه» شکل گرفته است و با توجه به مهارت‌های مورد نیاز برای بازار کار ما در این پک سه دوره مهم و پرکاربردی +Network از COMPTIA؛ دوره MCSA از سری دوره‌های مایکروسافت و دوره CCNA از سری دوره‌های سیسکو را قرار داده‌ایم که ضمن پوشش جنبه‌های مختلف از مهارت‌های شبکه، دانشجو را به شکل کامل برای ورود به کار حرفه‌ای آماده می‌کند.
آموزش‌های این دوره ویژه از ابتدایی‌ترین نقطه شروع می‌شوند که بر همین اساس بخش اول آن به +Network اختصاص داشته که دانشجویان را با مفاهیم اصلی شبکه؛ لایه‌های مختلف آن، پروتکل‌های معروف مانند TCP/IP آشنا کرده و بستر لازم برای آموزش مباحث پیشرفته‌تر را فراهم می‌کند. این بخش بر اساس آخرین سرفصل‌های معرفی شده از سوی موسسه COMPTIA آموزش داده خواهد شد.
در ادامه این دوره دانشجویان با مباحث و سرفصل‌های MCSA: Windows Server 2016 آشنا می‌شوند و مهارت‌های لازم برای طراحی و اجرا و مدیریت شبکه‌های مایکروسافتی مبتنی بر ویندوز سرور 2016 را بدست می‌آورند. مباحث مطرح شده در این دوره هم بر اساس سرفصل‌های رسمی مایکروسافت بوده که در حال حاضر شامل کدهای آزمونی 740-70 ، 741-70 ، 742-70 می‌شود. اما از آنجایی که یک مهندس شبکه باید علاوه‌بر مدیریت یک سرور بتواند با سیستم عامل کلاینت هم کار کند؛ در این دوره یک سرفصل هم به سیستم عامل کلاینت ویندوز 10 اختصاص پیدا کرده است. (کدآزمونی 698-70)
با گسترش شبکه‌ها لازم است از تجهیزات پیشرفته‌تری برای اتصال و مسیریابی اطلاعات در شبکه استفاده کنیم. دوره CCNA از شرکت سیسکو یکی از دوره‌هایی است که به همین منظور شکل گرفته است. CCNA در رابطه با مهارت‌های برنامه‌ریزی، پیاده‌سازی، بررسی و عیب‌یابی شبکه‌های محلی و بزرگ سازمانی بوده و مهارت‌های لازم برای پیاده‌سازی شبکه‌های گسترده‌تر را به دانشجویان آموزش می‌دهد. یکی از مزایای این پک بحث ارائه پک بر اساس راه شغلی فرد است و همچنین این پک بر اساس نیاز بازار کار با تعریف راه شغلی و رسیدن به جایگاه شغلی مناسب ارائه می شود. در واقع هدف این دوره تربیت مدیران شبکه های مایکروسافتی است که لازم است هر مدیر شبکه های مایکروسافتی با مفاهیم اولیه سیسکو و تجهیزات سیسکو در حد پایه آشنایی داشته باشد.

ریز دوره ها

■ +Network
■ MCSA 2016
■ CCNA


300 ساعت

■ رزومه نویسی
■ آموزش مصاحبه استخدامی
■ تیپ شناسی MBTI
■ اصول و فنون مذاکره (معرفی)


14 ساعت


map
  تعداد افراد حاضر: 109       تعداد بازديد امروز: 513       تعداد بازديد ديروز: 6147       تعداد بازديد ماه: 263204       تعداد بازديد ماه گذشته: 285646       تعداد بازديد كل: 32964101